تبلیغات
فروشگاه اینترنتی,خرید محصول - خرید قرص مکمل سوخت
 

 
خرید قرص مکمل سوخت

قرص بنزین

(MADE IN USA)

تبدیل كننده بنزین معمولی به بنزین پرتوان

مورد استفاده برای هر نوع وسیله نقلیه(گازوئیلی و بنزینی)

بهبود سوخت و تثبیت كیفیت آن هنگام فعالیت موتور

پاك كننده رسوبات كربنی در محفظه احتراق

با ایجاد لایه ای باور نكردنی در محفظه احتراق از تشكیل دوباره رسوبات كربنی جلو گیری می كند

باعث دفع سریع تر حرارت از موتور

از بین رفتن سر و صدای ناهنجار موتور

تست شده توسط كمپانی جنرال موتور

كاهش گازهای آلاینده تا 53%

افزایش توان موتور تا3/5%

كاهش رسوبات لوله اگزوز

دارای گواهی تست از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران

مورد تائید شركت m.e.m خودرو(آپشن ایساكو)

دارای گواهی تست و ارزش گذاری EPA(سازمان حفاظت محیط زیست ایالات متحده)

برنده جایزه برترین كیفیت و ارزش از سازمان نظارت بر حقوق مصرف كننده(CQC OF PUERTO RICO)

9786005096361: ISBN 


 

برای استفاده در خودروهای بنزینی و گازوئیلی 
افزایش عدد اکتان، توان و شتاب خودرو

کاهش مصرف سوخت

کاهش رسوبات کربنی موتور

کاهش آلودگی هوا
داینوتب چگونه کار می کند؟

داینوتب یک بهبوددهنده فرآیند احتراق است که باعث افزایش بازده سوخت مصرفی شما می شود. از مزایای استفاده ازاین محصول به طور خلاصه می توان به موارد زیر اشاره نمود :
 • افزایش نرخ سوزش که در نتیجه آن فشار بر پیستون ها و توان تولید موتور افزایش می یابد
 • احتراق کامل سوخت که باعث کاهش آلودگی و کاهش مصرف سوخت می گردد.
 • کاهش دمای احتراق رسوبات کربنی که باعث کاهش میزان تلفات ناشی از دمای بالای احتراق این ذرات می گردد.
 • افزایش اکتان بنزین که از احتراق پیش از تراکم کامل مخلوط سوخت و هوا در سیلندر خودرو و رخ دادن پدیده (Knock) جلوگیری می نماید.

ماده شیمیایی منحصر به فرد موجود در در داینوتب سبب افزایش و بهبود شاخصه های سوخت های هیدروکربنی می شود.

این ماده سبب احتراقی کامل و کنترل شده در محفظه احتراق گردیده که در نتیجه آن توان وشتاب خودرو افزایش یافته، مصرف سوخت کاهش ومیزان آلودگی و دود ناشی از احتراق کاهش می یابد.

چرا داینوتب؟

صاحبان خودرو معمولا تمایل به استفاده از مکمل های مایع دارند و شایددر اضافه نمودن قرص های جامد ویا پودری به بنزین مصرفی خود تردید نمایند. توجه به این نکته ضروری است که در مکمل های مایع از نوعی حلال(چیزی شبیه تینر نقاشی) برای حل نمودن افزودنی های سوختی استفاده می گردد که می تواند برای خودرو شما خطرناک نیز باشد، چراکه این حلال به طور اختصاصی برای خودرو شما ساخته نشده و ممکن است به باک و دیگر قطعات مسیر سوخت رسانی خودرو شما آسیب برساند.

علاوه براین هزینه اضافی که در هنگام استفاده از مکمل های مایع به مصرف کننده تحمیل می شود هزینه بسته بندی آن شامل ظرف پلاستیکی یا فلزی آن است که شاید نیمی از قیمت این مکمل ها را ناشی می شود. این درحالیست که قرص داینوتب علاوه بر دارا بودن تمامی خواص مکمل های مایع معایب آن ها را شامل نمی شود و شما بدون اینکه هزینه ای برای یک ظرف پلاستیکی و یا فلزی نمایید که بازگشت آن به طبیعت هزاران سال زمان لازم دارد، ویا افزودن محلولی به سوخت خودو خود که ممکن است به موتور خودرو شما آسیب برساند، از تمامی مزایای مکمل های مایع برخوردار خواهیدشد.

سوالی که شاید در هنگام استفاده از قرص داینوتب ایجاد شود، امکان ورود قرص به صورت جامد به سیستم سوخت رسانی خودرو است. در پاخ باید گفت این قرص ظرف مدت کوتاهی در بنزین حل می شود. علاوه براین فیلترهای میکرونی موجود در سیستم سوخت رسانی از ورود این قرص پیش از حل کامل، جلوگیری می نماید. بدیهی است که پس از حل کامل قرص در سوخت، در اثر حرکت سوخت در داخل باک به طور یکنواخت در تمامی سوخت به طور یکنواخت توزیع می شود.

چرا ما به مکمل های سوخت نیاز داریم؟

آیا می دانید در هر قطره از سوخت مصرفی خودرو شما مقدار زیادی افزودنی وجود دارد؟
شاید پاسخ پرسش فوق شما را شوکه کند ولی اگر افزودنی های مجاز به بنزین خام اضافه نشود موتور خودرو شما توانایی کارکرد ندارد.
گاهی ما نسبت به مکمل ها بدبین هستیم و به این موضوع توجهی نداریم که خودرو ما بدون وجود مکمل ها حتی قادر به طی مسافتی کوتاه نیز نیست.
مکمل ها از روش های متفاوتی خواص سوخت را بهبود می بخشند از جمله :

 • قطعات داخلی موتور را تمیز نگاه داشته و از تشکیل رسوبات و ذرات معلق جلوگیری می کنند.
 • عدد اکتان سوخت را افزایش داده و باعث بهبود عملکرد و توان خودرو می شوند.
 • مصرف سوخت را کاهش می دهند.
 • باعث کاهش میزان آلودگی تولید شده توسط خودرو می شوند.

  بخشی از افزودنی ها در سوختی که شما از پمپ های بنزین ویا گازوییل خریداری می کنید موجود است ولی میزان این افزودنی ها در مقدار حداقل استاندارد قرار دارد. چرا که قیمت این مواد بسیار زیاد بود و صرفه جویی در هنگام اضافه نمودن آن به سوخت برای شرکت های تولیدکننده بنزین سود سرشاری ایجاد می کند. حال ما به عنوان مصرف کننده چه باید بکنیم؟ بنزینی که دارای سطح استاندارد حداقلی است را استفاده نماییم و تبعات ناشی از آن همانند افزایش مصرف، عدم کارکرد درست موتور، کاهش طول عمر و توان موتور و... را به جان بخریم؟
  راه حل درست جبران این کمبود از طریق کم هزینه ترین و موثرترین روش موجود است.
  پیشنهاد ما به شما استفاده از قرص های داینوتب است. با استفاده ازاین قرص ها میزان افزودنی های سوخت به سطح مطلوب و مناسب برای خودرو شما خواهد رسید و شاهد مشکلات ذکرشده در بالا نخواهید بود.
  هر قرص داینوتب شامل میزان معین و آزمایش شده ای از افزودنی های مجاز می باشد که یه شکل یک قرص جامد به شما ارایه می شود که سریعا در سوخت حل شده و بازده عملکردی موتور را افزایش می دهد.

 

کاهش مصرف سوخت
یکی از دلایل افزایش مصرف سوخت، عدم تولید توان کافی در هنگام رانندگی با خودرو است که سبب می شود راننده پدال گاز را بیشتر فشار دهد و در نتیجه مقدار بیشتری سوخت از طریق سیستم سوخت رسانی به موتور وارد شود. کاهش توان موتور به دلایل متفاوتی رخ می دهد. از مهمترین این دلایل می توان به کیفیت نامناسب سوخت مصرفی و رسوبات موجود در محفظه احتراق اشاره نمود. آزمایشات معتبر انجام گرفته درخصوص این محصول نشان می دهد که استفاده از قرص داینوتب سبب افزایش عدد اکتان و خواص احتراقی سوخت و در نتیجه افزایش توان خودرو می گردد که به نوبه خود موجب کاهش مصرف سوخت می شود. این کاهش مصزف بر اساس نوع خودرو ونحوه رانندگی و شرایط جاده ای متفاوت است ودر آزمایش ها مقدار آن بین بین 6 تا 10 % گزارش شده است.

افزایش عدد اکتان
بنزین نسبت به مقاومت آن نسبت به احتراق پیش از موعد و رخ دادن پدیده (Knock) درجه بندی می شود. احتراق پیش از موعد ناشی ازعدم کیفیت لازم بنزین در هنگام افزایش فشار مخلوط بنزین و هوا در سیلندر موتور خودرو است. این روش درجه بندی بنزین با عدد معروف اکتان نام گذاری شده است. در کشور ما دوگونه بنزین وجود دارد. بر اساس گزارشات منتشر شده عدد اکتان بنزیم معمولی در حدود 86 و اکتان بنزین ویژه (سوپر)، در حدود 91 می باشد. عدد اکتان چگونه محاسبه می شود؟ عدد اکتان توسط مرکز تحقیقات عدد اکتان (RON) در هر کشور بطور مستقل، محاسبه می شود. مقدار این عدد بر حسب نوع محاسبات انجام شده در نقاط مختلف دنیا می تواند متفاوت باشد.

قرص داینوتب به چه میزان عدد اکتان را افزایش می دهد؟ گزارشات و اطلاعات موجود که در آزمایشات مختلف گردآوری شده است نشان می دهد، یک قرص داینوتب که در 60 ایتر بنزین حل شده باشد سبب افزایش عدد به مقدار زیر خواهد شد : • 3-2 واحد در بنزین اکتان 86 (بنزین معمولی) • 6-5 واحد در بنزین با اکتان 92 (بنزین سوپر) اضافه نمودن بیش از مقدار توصیه شده قرص داینوتب، این مقدار را افزایش نخواهد داد. یادآوری این نکته ضروری است که در بعضی نقاط دنیا،کیفیت بنزین به مراتب پایین تر از سطح استاندارد ذکر شده در بالاست و بنزین با عدد اکتان حدود 85 نیز ارایه می گردد که استفاده از این گونه بنزین در خودروهای امروزی (با نسبت تراکم بالا)سبب بروز صدمات جدی به موتور و افزایش آلایندگی می گردد. خوشبختانه اثر قرص داینوتب براین گونه بنزین های بی کیفیت بسیار چشمگیر بود و عدد اکتان را به میزان 3-4 واخد افزایش می دهد.

افزایش توان و بازده عملکردی
با استفاده از یک قرص داینوتب توان و عملکرد خودرو شما بهبود می یابد. با احتراق کامل مخلوط سوخت وهوا به طور معمول توان خودرو برای وسایل نقلیه سبک بین 3% تا 7% و عدد اکتان حداکثر تا 7 واحد افزایش می یابد. استفاده مداوم از قرص داینوتب سبب افزایش عمر خودرو می گردد و از تشکیل رسوبات کربنی در محفظه احتراق، سر پیستون ها و شمع ها جلوگیری می کند. در یک آزمایش 950 ساعتی که در آمریکا انجام گرفت، اضافه نمودن قرص داینوتب سبب افزایش 5/3% توان خودرو(برحسب اسب بخار) می شود.فقط 5000 تومان


 


بهبود عملکرد به میزان 2/9 %

باتوجه به آزمایشات انجام شده در سطح شهر، افزودن قرص داینوتب تاثیر بسزایی در افزایش عدد اکتان (به میزان 4 واحد) دارد که در نتیجه آن شتاب خودرو افزایش می یابد. آزمایش ها در باز صفر تا 110 کیلومتر در ساعت و با سه نوع بنزین انجام گرفته است. بنزین نوع A بنزین معمولی عرضه شده در پمپ بنزین با عدد اکتان 87 است. بنزین نوع B بنزین سوپر با عدد اکتان 91 است. بنزین نوع C بنزین معمولی با اکتان 87 همانند بنزین نوعA است که مقدار لازم از قرص داینوتب به آن اضافه شده است. نتایج زمانی نشان می دهد که بنزین نوع B وC سبب کاهش زمان شتابگیری به مقدار 2/9% نسبت به بنزین نوع A گردیده است. این امر به معنای برابری بنزین سوپر با بنزین معمولی مجهزشده با قرص داینوتب است. باید به این نکته توجه داشت که قیمت یک باک بنزین سوپر به مراتب بیشتر از هزینه یک باک بنزین معمولی به علاوه قرص داینوتب است.

 

فقط 5000 تومان


 
ولد 19 سالگی کمپانی در سال 2011
محصولات داینوتب در سال 1992به وسیله کمپانی Chemplex در ایالت کالیفرنیای آمریکا به تولید انبوه رسید. این محصولات در ابتدا به فرم معمول مکمل های مایع تولید می گردید تا در سال 1998، قرص های مکمل سوخت جامد خود را با برند جهانی DYNOTAB ارائه نمود. برای اطلاعات بیشتر درخصوص این کمپانی و محصولات آن می توانید به سایت www.dynotab.com مراجعه کنید.
فاوت قرص داینوتب با مکمل های مایع چیست؟

در مکمل های مایع، مواد افزودنی به سوخت در یک حلال(چیزی شبیه تینر) حل می شود. این حلال علاوه بر افزایش هزینه برای موتور خودرو مناسب نمی باشد و ممکن است به سیستم سوخت رسانی خودرو شما آسیب وارد نماید. علاوه براین شما در هنگام خرید یک مکمل مایع ، هزینه قوطی آن را نیز پرداخت می نمایید که بخش اعظمی از قیمت آن را ناشی می شود.


قرص داینوتب به چه میزات توان موتور را افزایش می دهد ؟

قرص داینوتب تا میزان 7 تا 10 درصد توان خودرو را افزایش می دهد. بطور مثال اگر خودرو شما دارای توان 100 اسب بخار باشد با استفاده از این قرص این میزان به 107 تا 110 اسب بخار افزایش می یابد.


مصرف این قرص تا چه حد در کاهش مصرف موثر است؟

پاسخ : با استفاده از قرص داینوتب توان تولیدی موتور خودرو افزایش می یابد. در نتیجه راننده کمتر پدال گاز را فشار می دهد و سوخت کمتری به موتور وارد می شود.

علاوه براین بهبود خواص سوخت توسط قرص داینوتب سبب بهبود احتراق و جلوگیری از خود احتراقی می گردد.

براساس آزمایشات معتبر کاهش مصرف ناشی از استفاده از این محصول بسته به نوع رانندگی و شرایط جاده ای 6تا10 درصد گزارش شده است.


داینو تب چیست؟

داینوتب محصول سرکت chemplex آمریکاست که تمامی خواص یک مکمل مایع را با هزینه ای کمتر برای شما به ارمغان می آورد.

 

قیمت این محصول بی نظیر فقط 5000 تومان می باشد
قیمت : 5,000  تومان
خرید پستی


::
:: برچسب‌ها: قرص مکمل سوخت ماشین , قرص مکمل سوخت اتوموبیل , مکمل سوخت , قرص سوخت , سوخت ,
نویسنده : محمد پیری
تاریخ : چهارشنبه 6 شهریور 1392
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Can you get taller with yoga? پنجشنبه 16 شهریور 1396 03:53 ق.ظ
Excellent blog here! Also your site loads up very fast!
What host are you using? Can I get your affiliate link
to your host? I wish my web site loaded up as quickly as yours lol
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 02:17 ق.ظ
Hi there to every one, the contents present at this website
are genuinely awesome for people experience, well, keep up the nice work fellows.
manicure شنبه 19 فروردین 1396 06:54 ق.ظ
I wanted to thank you for this wonderful read!!
I certainly enjoyed every little bit of it. I have got you book marked to check out new things you post…
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر