آخرین نسخه ی قدرتمندترین نرم افزار بازیابی اطلاعات Active File Recovery v9 Final


امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده قدرتمند و معروف Active File Recovery v9 Final را برای شما  آماده کرده ایم. اگر اطلاعات خود را با هر فرمتی به صورت اتفاقی از دست داده اید، این نرم افزار فوق العاده قدرتمند به شما کمک میکند تا به راختی اطلاعات از دست رفته ی خود را بازیابی کنید. قدرت این نرم افزار در بازیابی هر نوع فرمت پاک شده در میان کاربران کاملا اثبات شده است. در نسخه ی جدید نرم افزار قابلیت بازیابی اطلاعات از روی دیسک های سرد (Cool Disk) و یا فلش مموری ها نیز تقویت شده است و با کمک این نرم افزار دیگر هر نوع اطلاعاتی که در هر کجا پاک کرده باشید قابل بازیابی است.
حجم : 14 مگابایت

دانلود

بازیابی با دقت، پر سرعت و بدون نقص فایل های حذف شده توسط Recovery My Files v4.9


اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده کاربردی و مفید Recovery My Files v4.1 را برای شما قرار داده ایم. این نرم افزار یکی از پر قدرت ترین و پر سرعت ترین نرم افزار ها در زمینه ی بازیابی اطلاعات میباشد. این نرم افزار فوق العاده قدرتمند در عین پرسرعت بودن دقت فوق العاده بالایی نیز در بازیابی اطلاعات پاک شده ی شما دارد. لازم به ذکر است که این نرم افزار از انواع فرمت ها نیز پشتیبانی میکند و برای بازیابی اطلاعات خود توسط این نرم افزار کوچکترین مشکلی نخواهید داشت. به علاوه تمامی ویژگی های ذکر شده از این نرم افزا، شما می توانید مشخص کنید که از میان اطلاعات قابل بازیابی فقط فرمت خاصی برگردانده شود، این نرم افزار همچنین قادر به بازیابی ایمیل ها، پرونده ها، آرشیو ها، عکس ها، فیلم ها و موزیک های پاک شده نیز می باشد.
حجم : 22.1 مگابایت


دانلود
بازگردانی آسان و بادقت فایلها توسط FileRestore Plus v3.2

FileRestorePlus نام نرم افزاری ساده و در عین حال کاربردی برای بازگردانی فایل ها در کوتاه ترین مدت زمان ممکن است. این نرم افزار میتواند فایل هایی که از سطل زباله حذف شده اند را بازیابی کند. همچنین شما میتوانید با این نرم افزار فایل هایی را که میتوان از درایو مورد نظرتان بازگردانی کرد را مشاهده کنید.این برنامه با منویی ساده و کوچک میتواند بهترین کارکرد را برای شما به ارمقان بیاورد. اگر مدت زیادی برای فایلی وقت گذاشته اید و آن فایل به طور اتفاقی حذف شده یا اگر عکسی برایتان خیلی مهم بوده و در اثر ویروسی شدن کامپیوتر آن را از دست داده اید با این برنامه میتوانید آن را بازگردانید! .
حجم : 3.6 مگابایت

دانلود

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic