نظارت و مدیریت کامل والدین روی اینترنت توسط Pasad v1


اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده کاربردی و کم حجم Pasad v1 را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این نرم افزار به والدین این امگان را میدهد تا به طور کامل برروی اینترنت فرزندشان نظارت داشته باشند. هم چنین از قابلیت های کلیدی این نرم افزار میتوان فیلترینگ خانگی و یا دستی آن نام برد. این قابلیت به شما این اجازه را میدهد تا با افزودن آدرس وبسایت های مستهجن در لیست نرم افزار، امکان دسترسی به آن را سلب کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت رمز گذاری را دارد. در این صورت شخصی به غیر از شما نمیتواند وارد تنظیمات مخصوص مدیریت و نظارت نرم افزار شود.
حجم : 24 مگابایت

دانلودصدور و چاپ آسان انواع فاکتور توسط نرم افزار MohsenSoftware Factor v2.5


امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده مفید و کم یاب Factor v2.5 را برای شما قرار داده ایم. شما توسط این نرم افزار میتوانید به راحتی اقدام به مدیریت، چاپ، نگهداری و ساخت انواع فاکتور نمایید. این نرم افزار به دلیل فارسی بودن دارای محیطی بسیار کاربر پسند و ساده میباشد. در عین ساده بودن این نرم افزار قادر است تمامی امکانات مورد نیاز را در زمینه ی فاکتور به شما ارائه دهد.
حجم : 4.6 مگابایت

دانلودحل جدول کلمات متقاطع فارسی در کامپیوتر توسط Raya Jadval v3علاقه به حل‌کردن جدول کلمات متقاطع در بسیاری از افراد وجود دارد. این نرم‌افزار شبیه‌ساز جدول در رایانه است. توسط این نرم‌افزار شما می‌توانید درون رایانه به حل جدول مشغول شوید. علاوه بر جدول کلمات متقاطع، جدول سودوکو نیز در این نرم‌افزار گنجانده شده است. شما قادرید توسط این برنامه، جدول کلمات و سودوکو بسازید و به اشتراک گذاشته تا کاربران دیگر از آنها استفاده کنند. این جمله معروف را نیز به‌خاطر داشته باشید: جدول حل کنید تا فراموشی نگیرید… .
حجم : 480 کیلوبایت

دانلود


مدیریت کار های شبانه و انجام خودکار انواع عملیات کامپیوتری توسط Bidaar v1.4

یکی از کاربرهای مهم این نرم افزار برای مدیریت دانلود های شبانه و یا انجام عملیات نرم افزاری خاص (بطور مثال انجام آنالیز و محاسبات) در زمانهای تعیین شده می باشد. با نرم افزار فارسی بیدار شما می توانید برنامه ریزی نمایید که سیستمتان در ساعت مقرر روشن شده و مودم ADSL شما را Restart کرده و آن را با اکانت شبانه بالا بیاورد و همچنین عملیات دانلود شما را انجام داده و در نهایت سیستم را در ساعاتی خاص خاموش نماید!
 این نرم افزار دارای محیط کاربری کاربر پسند و کاملا فارسی (تاریخ شمسی) می باشد، حافظه بسیار کمی را اشغال کرده و میتواند بطور قابل حمل (Portable) نیز مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین برای نصب و استفاده از آن نیازی به داشتن سطح دسترسی Admin سیستم نمی باشد.
حجم : 1.9 مگابایت

دانلود

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic