رمز گذاری برروی فایل های ویدئویی توسط Password Protect Video Master v7.2

امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده مفید، کاربردی و کم حجم Password Protect Video Master v7.2 را برای شما کاربران و بازدیدکنندگان عزیز وبلاگ آماده کرده ایم. با در اختیار داشتن این نرم افزار میتوانید به راحتی برای باز کردن فایل های ویدئویی خصوصی خود رمز بگذارید. این نرم افزار به این گونه عمل میکند، که پس از تعیین رمز دلخواه شما، و قرار دادن آن برروی فایل ویدئویی مورد نظرتان، آن فایل به یک فایل exe تبدیل شده و به صورت یک نرم افزار عمل میکند. در صورتی که رمز عبور درست وارد شود، پسوند (فرمت) اصلی فایل ودئویی شما ظاهر شده و فایل مذکور قابل اجراست. در غیر این صورت فایل ویدئویی رمز گذاری شده، فرمت exe خود را حفظ کرده و همین امر مانع از اجرا شدن آن میشود.
حجم : 1.6 مگابایت
دانلود


قفل کردن درگاه های ورودی و خروجی کامپیوتر توسط GiliSoft USB Lock v3

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده مفید، کم حجم و کاربردی Gilisoft USB Lock v3 را برای شما کاربران و بازدیدکنندگان عزیز آمده کرده ایم. شما با در اختیار داشتن این نرم افزار، میتوانید به راحتی تمامی درگاه های خروجی/ورودی کامپیوترتان را از جمله، سی دی درایو، فلاپی درایو، درگاه یو اس بی را قفل کرده و در برابر سی دی ها و یا حافظه های قابل حمل که ناشناخته اند، سیستم خود را ایمن کنید. این نرم افزار قابلیت قفل کردن انتخابی را نیز به شما میدهد. به طور مثال شما میتوانید برای سی دی درایو خود، فقط خواندن سی دی های ناشناس را قفل کنید ولی رایت انواع سی دی آزاد باشد و یا بر عکس، خواندن سی دی های آزاد باشد، و رایت سی دی های ناشناس قفل شود. اگر شما دارای یک لپ تاپ هستید که مدام با آن اطلاعات را جابجا میکنید، پیشنهاد میکنیم که این نرم افزار را همیشه همراه خود داشته باشید.
حجم : 3.1 مگابایت

دانلود
نظارت و مدیریت کامل والدین روی اینترنت توسط Pasad v1

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده کاربردی و کم حجم Pasad v1 را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این نرم افزار به والدین این امگان را میدهد تا به طور کامل برروی اینترنت فرزندشان نظارت داشته باشند. هم چنین از قابلیت های کلیدی این نرم افزار میتوان فیلترینگ خانگی و یا دستی آن نام برد. این قابلیت به شما این اجازه را میدهد تا با افزودن آدرس وبسایت های مستهجن در لیست نرم افزار، امکان دسترسی به آن را سلب کنید. همچنین این نرم افزار قابلیت رمز گذاری را دارد. در این صورت شخصی به غیر از شما نمیتواند وارد تنظیمات مخصوص مدیریت و نظارت نرم افزار شود.
حجم : 24 مگابایت
دانلود

قفل گذاری حرفه ای و بدون دردسر برروی فایل ها توسط Folder Lock v7
امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، نرم افزار فوق العاده مفید و کاربردی Folder Lock v7 را برای شما قرار داده ایم. شما توسط این نرم افزار میتوانید به راحتی برروی فایل های دلخواهتان رمز بگذارید تا از دسترس دیگران آن فایل را خارج کنید. همچنین با کمک این نرم افزار میتوانید برای رمز نگار و قفل گذاری های خود درجه سختی تعیین کنید. به طور مثال برای اسناد خانوادگی و یا فایل هایی که خیلی برایتان مهم است بالاترین درجه ی قفل گذاری را انتخاب نمایید که در این صورت نرم افزار با آخرین قدرتش از فایل مورد نظر شما حفاظت خواهد کرد. همچنین این نرم افزار سازگاری کامل دارد با انواع فرمت های درایو مانند NTFS,FAT, FAT 32 که این امر میتواند، دست شما را به طور کامل برای قفل گذاری باز بگذارد.

حجم : 7.5 مگابایت

دانلودرمز گذاری برروی درایو های کامپیوتر توسط Odin HDD Encryption v6.5


Odin HDD Encryption نام نرم افزاری امنیتی است که امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود آن را برای شما کاربران و بازدید کنندگان عزیز آماده کرده ایم. این نرم افزار علاوه بر رمزگذاری انواع درایوهای مختلف ، از اطلاعات شما در برابر ویروس و آلودگی های احتمالی محافظت می کند. با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توانید درایوهای مختلف هارد دیسک خود را با الگوریتم پیشرفته رمزگذاری این نرم افزار ، رمزگذاری نمایید و از اطلاعات آن در برابر دسترسی افراد بیگانه و یا آلودگی ناشی از ویروس ها و بدافزارها جلوگیری کنید. این نرم افزار همچنین قابلیت رمزگذاری هارددیسک های اسکترنال و حافظه های فلش را نیز داراست. می توانید بخش خاصی از یک درایو را رمزگذاری کنید و مابقی را به صورت آزاد در دسترس دیگران قرار دهید.

حجم : 1.6 مگابایت

دانلود
 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic