بازی سه بعدی و بسیار زیبای Battle Boats برای موبایل_جاوا
اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی بسیار زیبا و کم حجم Battle Boats 3D را برای شما عزیزان قرار داده ایم. شما در این بازی میبایست با قایق خود و تجهیزات نظامی ای که در اختیار دارید، دشمنان خود را نابود کنید. این بازی دارای مراحل متونع و فوق العاده زیبایی میباشد که شما را به شدت مشغول خود خواهد کرد. از ویژگی های بارز این بازی میتوان به سه بعدی بودن و داررا بودن گرافیکی به شدت عالی بازی اشاره کرد. این بازی برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است.
حجم : 850 کیلوبایت

دانلود


بازی ترسناک و فوق العاده زیبای Generator Rex برای موبایل_جاوا

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا، اکشن و کم حجم Generator Rex را برای شما قرار داده ایم. شما در این بازی میبایست با اسلحه ای که در اختیار دارید از میان حیوانات و موجوداتی عجیب و غریب عبور کنید و جان خود را نجات دهید. این بازی اکشن و بسیار زیبا برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است.
حجم : 850 کیلوبایت

دانلود

بازی جدید، فوق العاده زیبا و جذاب Asphalt v6 برای موبایل_جاوا

امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا، جدید و جذاب Asphalt v6 : Adrenaline را برای شما  آماده کرده ایم. شما در این بازی بدون شک میتوانید جنون سرعت را به صورتی متفاوت تجربه کنید. گرافیک و صداگذاری فوق العاده عالی بازی، توانسته بازی را تا درجات بالای کیفیت بالا ببرد. شما در این بازی توانایی انتخاب ماشین های معروفی مانند، لامبورگینی، فراری و ... را نیز دارید. این بازی برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است.

حجم : 1.1 مگابایت

دانلود


بازی جدید و فوق العاده زیبای Urban Fatburner Ramadhan Rush برای موبایل_جاوا

در این مطلب از وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی جدید و بسیار زیبای Urban Fatburner Ramadhan Rush را برای شما بازدیدکنندگان و کاربران گرامی سایت قرار داده ایم. شما در این بازی باید به مادربزرگ پیر دو بچه در صورتی کمک کنید تا به سلامت به منزلش برسد، که ساعت 2 بامداد است و مادربزرگ هنوز به خانه اش نرسیده. این بازی دارای مراحلی متنوع و بسیار جالب میباشد که شما باید با سرعت عمل و فکر خود آنها را بگذرانید و مادربزرگ را به خانه اش برسانید. این بازی فوق العاده زیبا و کم حجم برای موبایل های جاوا طراحی و منتشر شده است.

حجم : 490 کیلوبایت

دانلود

بازی اکشن و فوق العاده جذاب Kane - Lynch Dead Men برای موبایل_جاوا

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده جذاب و محبوب Kane&Lynch  Dead Men را برای شما قرار داده ایم. این بازی داستان دو برادر خلاف کار است که همراه با اینکه از دست پلیس فرار میکنند، به کار های مخرب و غیر مجاز خود نیز ادامه میدهند. اکثریت گیمر ها این بازی معروف را میشناسند و دیگر نیازی به توضیح بیشتر درباره ی این بازی نمیباشد. این بازی برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است.

حجم : 370 کیلوبایت

دانلود

بازی فوق العاده زیبا و جذاب نجات چتر بازها Mission Possible v1 برای موبایل_جاوا

اینبار دروبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا و جذاب Mission Possible v1 را برای شما  قرار داده ایم. شما در این بازی بسیار زیبا باید چتر بازها رو از خطر افتادن در آب دریا، به وسیله ی قایقی که در اختیار دارید نجات دهید. توجه داشته باشید که ظرفیت قایق شما تنها 3 نفر است پس باید سرعت عمل بالایی در نجات آنها به خرج دهید. این بازی فوق العاده زیبا و جذاب برای موبایل های جاوا طراحی و منتشر شده است.

حجم : 1 مگابایت

دانلود


بازی فوق العاده زیبا، جذاب و پر طرفدار Diner Dash 3 : Deluxe Edition برای موبایل_جاوا

امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی بسیار زیبا و پرطرفدار Diner Dash v3 Deluxe Edition را برای شما  قرار داده ایم. شما در این بازی فوق العاده زیبا میبایست یک رستوران را مدیریت کنید. در این بازی هرچه به مراحل بالاتر صعود کنید ابزار هایتان بیشتر، غذاهایتان متنوع تر و مشتری هایتان نیز بیشتر خواهد شد. در نتیجه سرتان هم شلوغتر میشود و اداره کردن رستوران هم روز به روز مشکل تر. این بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است.

(تمام سایز های تصویر)| حجم : 2.3 مگابایت

دانلود


بازی فوق العاده زیبا، جذاب و اعتیاد آور Smart Ball v1 برای موبایل_جاوا

اینبار دروبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی بسیار زیبا و جذاب Smart Ball v1 را برای شما عزیزان قرار داده ایم. شما در این بازی فوق العاده زیبا میبایست یک توپ را هدایت کنید و از چاله ها، تله ها و ... نجاتش دهید تا به مقصدش برسد. هرچه زودتر توپ به مقصد برسد شما نیز امتیاز بیشتری کسب خواهید کرد. این بازی برای موبایل های جاوا طراحی و منتشر شده است.
حجم : 4.7 مگابایت

دانلود


بازی جدید، جذاب و فوق العاده زیبای My Model Train v2 برای موبایل_جاوا

در این مطلب برای شما کاربران  وبلاگ کم حجم دانلود، بازی جدید و فوق العاده زیبای My Model Train v2 را برای اولین بار در بین وبسایت های فارسی زبان، قرار داده ایم. این بازی فوق العاده که نسخه ی قبلی اش با موفقیت چشم گیری روبرو شد، دارای سبک فکری/مدیریتی است. شما در این بازی میبایست خط های راه آهن را به طوری بسیازید که قطار ها در هنگام عبور و مرور به مشکل بر نخورند. در نسخه ی دوم این بازی، شما باید در فصل زمستان این کار را انجام دهید. که  این امر نیز هم هیجان بازی را بالا میبرد و هم کار شما را سخت تر میکند.

حجم : 260 کیلوبایت

دانلود


بازی جدید، فوق العاده زیبا و پرطرفدار تنیس Tennis Tournament 2011 برای موبایل_جاوا

در این مطلب بازی جدید و پر طرفدار تنیس Tennis Tournament 2011 را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این بازی به تازگی توسط شرکت JarBull برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است. لازم به ذکر است که این بازی نسبت به نسخه ی قبلی اش در زمینه های گرافیک، گیم پلی و هوش مصنوعی حریف پیشرفت چشم گیری داشته است.

حجم : 560 کیلوبایت

دانلود


بازی جدید و فوق العاده زیبای Turtle Dash برای موبایل_جاوا

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی جدید و بسیار زیبای Turtle Dash را برای شما عزیزان قرار داده ایم. این بازی فوق العاده زیبا به تازگی توسط شرکت بازی سازی Digital Chocolate برای گوشی های موبایل جاوا طراحی و منتشر شده است. همچنین جزو بازی های جاوا یی میباشد که دارای گرافیک و گیم پلی بسیار زیبا میباشد.
حجم : 600 کیلوبایت

دانلود

بازی جدید و فوق العاده زیبای Left 2 Die 3D برای موبایل_جاوا

امروز در سایت بزرگ کم حجم دانلود، بازی جدید، ترسناک، جذاب و فوق العاده زیبای Left 2 Die 3D را برای شما بازدیدکنندگان و کاربران عزیز سایت قرار داده ایم. این بازی سبک ترسناک و اکشن دارد و شما در آن میبایست با زامبی های شهر به مبارزه بپردازید و آنها را نابود کنید. لازم به ذکر است که این بازی فوق العاده زیبا، برای گوشی های موبایل دارای سیستم عامل جاوا طراحی و منتشر شده است.

حجم : 600 کیلوبایت

دانلود


بازی فوق العاده زیبا و ترسناک Alone In The Dark برای موبایل_جاوا

اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا و ترسناک Alone In The Dark را برای شما قرار داده ایم. این بازی فوق العاده زیبا، برای گوشی های موبایل جاوا طراحی شده است. و لازم به ذکر است که این بازی نسبت به دیگر بازی های جاوا از گرافیک و گیم پلی بسیار مطلوبتری برخوردار است. تیم سایت کم حجم دانلود پیشنهاد میکند که این بازی بسیار زیبا را از دست ندهید.

.حجم : 2.7 مگابایت

دانلود


بازی اعتیاد آور و خاطره انگیز قارچ خور (ماریو) برای موبایل_جاوا

امروز دروبلاگ  بزرگ کم حجم دانلود، بازی معروف، محبوب و فوق العاده زیبای قارچ خور (ماریو) را برای شما کاربران عزیز و بازدیدکنندگان گرامی قرار داده ایم. این بازی نیازی به تعریف و ارائه ی مشخصات ندارد! چرا که تمامی ما بچگیمان با این بازی فوق العاده و توسط کنسول سگا گذشت... .

(تمام سایز های تصویر)| حجم : 800 کیلوبایت

دانلوداگر در حال حاضر با موبایل به این وبلاگ آمده اید و بازی ها را بدون فایل زیپ میخواهید به آدرسwww.waptrik.comبروید و برنامه ها و بازی های خود را دانلود کنید.

 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic