بازی جدید، جذاب و فوق العاده زیبای Coloroids v1 برای موبایل_اندروید


اینبار بازی فوق العاده زیبا و کم حجم Coloroids v1 را برای شما آماده کرده ایم. در سال های اخیر دیده ایم و شنیده ایم که بحث درباره ی نابودی کره ی زمین روز به روز در حال افزایش است و همگان را به تفکر و تدبر در این قضیه وادار کرده است. شما در این بازی نقش نجات دادن کره ی زمین را بر عهده دارید. این بازی بسیار زیبا و کم حجم برای گوشی های موبایل اندروید طراحی و منتشر شده است.

دانلود | حجم : 5.5 مگابایت
بازی فوق العاده جذاب، جالب و اعتیاد آور Elastic World v1.3 برای موبایل_اندروید


امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا و جذاب Elastic World v1.3 را برای شما  آماده کرده ایم. شما در این بازی باید یک توپ را با کمک گرفتن از پلاستیک ها ی ابر مانند، به هدفش برسانید. اگر سرعت عمل بالایی داشته باشید میتوانید در پلاستیک ها تغییر شکل ایجاد کرده و سرعت توپ را با قرار کرفتن برروی آن پلاستیک دو چندان کنید. این بازی فوق العاده جالب و سرگرم کننده برای گوشی های موبایل اندروید طراحی و منتشر شده است. هم اکنون نیز میتوانید این بازی فوق العاده زیبا، اعتیاد آور و جالب را از سایت بزرگ کم حجم دانلود دریافت نمایید.

دانلود | حجم : 3.2 مگابایتبازی فوق العاده زیبا، پرطرفدار و کم حجم Spades v1 برای موبایل_اندروید


اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار Spades v1 (حکم) را برای شما آماده کرده ایم. بازی حکم بازی‌ با ورق‌های (۵۲تایی) متکی بر بخت و مهارت است. محبوب‌ ترین گونه ی این بازی نوع چهارنفره ی آن است گرچه گونه‌های دو نفره یا سه نفره ی آن هم بازی می‌شود. در میان بازی‌های ورق حکم نزد ایرانیان از محبوبیت زیادی برخوردار است. در گونهٔ چهارنفری حکم بازیکنان دوبه‌دو یار یکدیگرند و دیگر گونه‌ها هر کس علیه بقیه بازی می‌کند. اساس برد و باخت در هر دور بازی بر برنده شدن در هفت بازی یا هفت دست بازی استوار است و اساس برنده شدن در هر دست بازی کسب هفت امتیاز است که به هر کدام از این امتیازها هم دست می‌گویند و برنده شدن هر امتیاز را اصطلاحاً دست‌گرفتن می‌گویند. پس مثلاً ممکن است در بازی پنجم از هفت بازی گروه بازنده شش دست گرفته باشد و گروه برنده هم که هفت دست گرفته‌ است. در گونهٔ چهارنفر امتیازها برای تیم لحاظ می‌شود و نه فرد. این بازی فوق العاده زیبا و کم حجم اینبار برای گوشی های موبایل اندروید طراحی و منتشر شده است.


دانلود | حجم : 2 مگابایت


بازی فوق العاده زیبا، جذاب و سرگرم کننده ی Saving Yello v1 برای موبایل_اندروید


اینبار در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا، جذاب و کم حجم Saving Yello v1 را برای شما  آماده کرده ایم. شما در این بازی باید Yello (ماهی دوست داشتنی و مظلوم بازی) را به درون تنگ آبش بیندازید. صاحب Yello قصد دارد Yello را بکشد. شما باید با پرتاب کردن Yello به درون تنگ آبش، هم اجازه ی مردن او را ندهید و هم سعی کنید به وسایل صاحبش آسیب برسانید. این بازی فوق العاده جالب، سرگرم کننده و کم حجم برای گوشی های موبایل اندروید طراحی و منتشر شده است.


دانلود | حجم : 15.3 مگابایتبازی جدید، پرطرفدار و فوق العاده زیبای Angry Birds Space برای موبایل_اندروید

امروز در وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده زیبا، جدید و پر طرفدار Angry Birds Space را برای شما آماده کرده ایم. بالاخره پس از مدت ها انتظار شرکت Rovio اقدام به انتشار نسخه ی جدید این بازی فوق العاده زیبا و پرطرفدار کرد. به گفته خود این شرکت، نسخه ی جدید این بازی انقلابی ترین نسخه از لحظه ی انتشار اولین نسخه ی بازی تا کنون است. محیط بازی به طور کامل تغییر کرده است. پرندگان عصبانی اینبار در خارج از جو زمین باید با خوک های مزاحم بجنگند. جنگ در خارج از جو زمین دوباره آغاز میشود. بعضی از سیارات جاذبه زیادی دارند، و بعضی کمتر، این مشکل، کار را برای پرتاب پرندگان سخت تر میکند و نیازمند دقت بیشتر بازیکن است. همچنین پرندگان عصبانی با ظاهری متفاوت در فضا اقدام به جنگ میکنند. تمامی پرندگان کمی ظاهر فضایی به خود گرفته اند. اگر به خاطر داشته باشید در نسخه های قبلی این بازی، 8 پرنده وجود داشتند. در نسخه ی جدید، 5 پرنده ی محبوب نسخه  های قبل و یک پرنده ی فضایی یخی، به جنگ میپردازند. در نهایت، میتوان این نکته را نیز اضافه کرد که کیفیت و گرافیک بازی نیز جهش مطلوب و محسوس داشته است. این بازی برای گوشی های موبایل اندروید طراحی و منتشر شده است.

دانلود | حجم : 22.1 مگابایت
بازی فوق العاده جالب، جذاب و سرگرم کننده ی Paint Blast v1 برای موبایل_اندروید


در این مطلب از وبلاگ بزرگ کم حجم دانلود، بازی فوق العاده جالب، جذاب و سرگرم کننده ی Paint Blast v1 را برای شما  آماده کرده ایم. شما در این بازی، میتوانید کاری که همیشه، تمامی افراد عاشقش هستند را انجام دهید. در این بازی، بی نهایت سطل رنگ با رنگ های متفاوت، و بی نهایت صفحه ها و دیوار های بزرگ و پاکیزه وجود دارد. حالا میتوانید با ترکیب دیوانه وار رنگ ها برروی دیوار ها و صفحه های سفید، اثری شگفت انگیز و زیبا از خود ارئه کنید. این بازی فوق العاده جالب و کم حجم برای گوشی های موبایل اندروید طرراحی و منتشر شده است.


 دانلود | حجم : 4 مگابایت


 

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic